Skip to content

FORTY / FORTY GALLERY

Gallery 40/40 is an attempt to reconcile the independence, spontaneity and anarchy of street art with the limitations imposed by the closed exhibition space. The Outdoor Art Foundation invites to cooperation the most interesting Polish artists working in the field of street art / urban art. They represent various styles, techniques and creative philosophies, ranging from ephemeral installations, through sticker, poster, stencil painting, to graffiti (writing). They have only one thing in common: the street.

The artists create their works inside the Northern Barracks in Bema Forts. There are no formal limitations, no given topic or imposed color palette. The creators can act individually or create any spontaneous collaborations.

The building of the Northern Barracks is open to everyone around the clock and not supervised. The works made by the authors invited to the project are mixed with captions and images added spontaneously by the “illegal” graffiti artists and ordinary vandals who visit this place. Forts are alive and ever changing, just as it changes, deteriorates, and continues to revive art on city walls.

The 40/40 project is also an attempt to create a magical place, a favorite corner of local residents, a destination for bicycle trips for Warsaw residents, and with time – a tourist attraction. It is also a low-budget form of revitalizing an abandoned, historic building through artistic activities.

2015

Arkadiusz Andrejkow – Masz (PL), Paulo Arraiano (Portugalia), Vera King (PL), Lucy McLauchlan (Wielka Brytania), Monstfur (PL),
Pantonio (Portugalia), Ufo Cinque (Włochy), Taki Myk (PL), Roem (PL), Otysz (PL), Matchez (PL), Anagaro (Indonezja), NeSpoon i Maniak (PL)

2014

Hombre, Kulfon, Szyman, Tomasz Sputnik, Mikołaj Rejs, Paism, Egon Fietke, Dariusz Paczkowski, NeSpoon, Beata Konarska

2012

Krik, Etam Kru – Sainer i Betz, Mona Tusz, Raspazjan, Gruz (Hemoroid), Tolinka, Aqualoopa, Cekas, SC Szyman,, True Bob, Maniac, NeSpoon, Roem (Proembrion)

2011

Szum, Maniac, Yola, Chekos, Bob Budowniczy, Lump, Simpson, Nakor, Remo

Facebook archive (PL)

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Trustek Królpuszczy podsumował swój udział w działaniach naszej galerii podczas Instytut Festival 2019. Nasz aftermovie wkrótce! ... See MoreSee Less

4 years ago

Miło nam poinformować, że na nasz konkurs na projekt artystyczny dla Instytut Festival 2019 Music & Art wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń, z których do realizacji wybraliśmy 12.
Oto sylwetki laureatów:

1. Kesh - Mikołaj Pytlik - Instalacja typograficzna.
Największą pasją Kesha są litery. Zaczynał od graffiti, które z czasem ewoluowało w kaligrafię, by w końcu połączyć się w calligraffiti. Na co dzień zajmuje się grafiką, tworzy projekty niszowe oraz komercyjne.

2. Królpuszczy - Instalacja multimedialna.
Producent i eksperymentator w różnych dziedzinach sztuki wizualnej. Ociera się o surrealistyczny, psychodeliczny i zarazem satyryczny kontekst. W roku 2019 jego projekt filmowy pt. „Transformation” zdobył 1. miejsce w kategorii BEST ROMANCE na festiwalu filmowym 1Minute Film Festival w Johannesburgu (RPA).

3. Ali Alperen Şahin - „AN”. Obiekt z tkaniny.
Artysta zajmuje się projektowaniem wnętrz i obiektów artystycznych. Absolwent Anadolu University w Eskişehir w Turcji. Obecnie studiuje na ASP we Wrocławiu.

4. Paulina Wróblewska i Przemek Ryciuk - „Proszki, kurde, nie”. Instalacja interaktywna.
Para mieszkająca w Toruniu i rozwijająca skrzydła pod marką „Kreatorzy”. Zajmują się projektowaniem i realizacją wnętrz.

5. Kacper Krzętowski - „Technoprysznic”. Instalacja multimedialna.
Na co dzień zajmuje się montażem wystaw w galeriach sztuki oraz realizacją projektów i instalacji reklamowych dla agencji kreatywnych. Poza tym napędza go fotografia.

6. Oleh Tokar - „Własny ideał”. Rzeźba.
Rzeźbiarz pochodzący z Ukrainy, obecnie mieszkający w Polsce.

7. Katarzyna Rowska i Sonia Milch - Obiekty i video art.
Sonia Milch – absolwentka MISH UW (2014), asystentka Krystiana Lupy oraz autorka projekcji do spektakli. Autorka monodramu 'Monolog Narkomanki' w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. W swojej pracy artystycznej posługuje się głównie nowymi mediami – video, fotografią,
instalacją. Porusza tematy dotyczące cielesności, upodmiotowienia, seksualności.
Katarzyna Rowska – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie (2014) oraz Wydziału Artes Liberales UW (2016), stypendystka m.st. Warszawy, 2015. Jej prace prezentowane były na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Zajmuje się pojęciem podmiotowości w ujęciu posthumanistycznym. Posługuje się instalacją, rysunkiem, wideo.

8. Magda Włuczkowskan - "Happy disco”. Instalacja interaktywna.
Absolwentka Wydziału Malarstwa, ASP we Wrocławiu. Dyplom w pracowni Janusza Jaroszewskiego. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia we Wrocławiu, oraz Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureatka Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Studentów Uczelni Artystycznych za osiągnięcia w twórczości artystycznej. Stypendystka Prezydenta Wrocławia w Dziedzinie Kultury i Sztuki.

9. Kobayashi „Tribute to Stanisław Grochowiak”. Instalacja wizualna.
Adam „Kobayashi" Od lat obecny na polskiej scenie street artu, poznański reprezentant techniki szablonu. Uczestnik wielu festiwali, autor warsztatów i propagator techniki, w tym stały uczestnik „Szablon Dżemu" corocznego święta sztuki szablonu w Warszawie. Jego prace można oglądać w wielu miastach Polski. Nie ukrywa swojej fascynacji sztuką Franciszka Starowieyskiego, którego teatry rysowania stanowiły przed laty inspiracje dla wyjścia ze swoimi pracami na ulice.

10. Paulina Komarowa - „Szypot”. Instalacja interaktywna.
Artystka multimedialna. Urodzona na Białorusi, obecnie mieszkająca w Warszawie. Skupia się zarówno na świecie artystycznym, jak i na zagadnieniach społecznych. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa, zajmuje się fotografią dokumentalną i reportażową, tworzeniem małych form filmowych oraz projektami łączącymi sztukę wizualną oraz muzykę.

11. Marcin Góralski - „Międzyczas”. Instalacja multimedialna.
Absolwent ASP w Warszawie. W 2015 roku uzyskał dyplom magisterski z wyróżnieniem na Wydziale Sztuki Mediów w Pracowni Przestrzeni Audiowizualnej prof. Grzegorza Kowalskiego. Zajmuje się fotografią, grafiką, wideo, wydrukami 3D. W swoich pracach głównie oscyluje wokół kwestii człowieka, czasu i przestrzeni.

12. Karol Węgrzynowski - Instalacja świetlna.
Twórca nie udzielił informacji o sobie.
... See MoreSee Less

4 years ago

W ramach projektu Galeria Forty/Forty artyści skupieni wokół warszawskiej Pracowni N22 wypełnili przestrzeń Instytut Festival 2018 sztuką. Jak było - pokazuje ten film. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i
do zobaczenia w Garnizonie Modlin 21 i 22 czerwca!
... See MoreSee Less

4 years ago

3 CommentsComment on Facebook

świetny film ! Ile pracy , zaangażowania włożone ...SZACUNEK 🙏

Pięknie zrealizowany, wielki szacun 🙂

Konkurs na projekt artystyczny dla Instytut Festival 2019.Chcesz dołączyć do ekipy artystów tworzących klimat Instytut Festival 2019? Zgłoś swój pomysł na projekt artystyczny!

CO
Poszukujemy niskobudżetowych projektów z dowolnej dziedziny sztuk wizualnych, zarówno nowych jak i pokazywanych już wcześniej. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy szczególnie twórców instalacji, videoartu i krótkich form filmowych. Projekty zaprezentowane zostaną podczas Instytut Festival 2019.

GDZIE
Prace prezentowane będą na dziedzińcu wewnętrznym i we wnętrzach budynków Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, jako kontynuacja działań Galerii Forty/Forty (www.40bema.blogspot.com)

KIEDY
Na Wasze pomysły czekamy od dziś do dn. 31.05.2019. (piątek).
Najciekawsze projekty wybierzemy do dn. 10.06.2019. (poniedziałek).
Montaż projektów możliwy będzie od dn. 17.06.2019. (poniedziałek).
Prezentacja prac nastąpi podczas Instytut Festival, w dn. 21-22.06.2019. (piątek-sobota).

ZA ILE
Pokrywamy tylko koszty materiałów i transportu. Mile widziane projekty z budżetem do 500 zł. Bonus to bezpłatna, dwuosobowa wejściówka na festiwal dla każdego z laureatów i kilka dni spędzonych z fajną ekipą skupioną wokół warszawskiej Pracowni N22.

SZCZEGÓŁY
Dziedziniec wewnętrzny Garnizonu Modlin to kilkadziesiąt hektarów zielonego terenu, z trawiastymi łąkami i starodrzewem. We wnętrzu budynku Garnizonu do dyspozycji kilkadziesiąt kwadratowych pomieszczeń o powierzchni ok 40 m2. i wysokości ok. 4m, oraz korytarze (zobacz zdjęcia poniżej). Możliwa realizacja / prezentacja instalacji, obiektów, działań performatywnych, wystaw prac wizualnych, wideoprojekcji, etc., etc.

WARUNEK
W ramach uzgodnionego budżetu wszystko należy zrealizować i zabezpieczyć we własnym zakresie. Nie zapewniamy nadzoru nad pracami w trakcie festiwalu, ich montażu i demontażu, ani transportu. Prace nie mogą stanowić zagrożenia bezpieczeństwa uczestników imprezy, zwłaszcza w zakresie p-poż. i budowlanym.

APLIKACJA
1. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy Instytut Festival Art na Facebooku: www.facebook.com/groups/575184546223047/
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, dostępnym w informacjach grupy.
2. Prześlij projekt (opis i wizualizacja, tak żebyśmy wszystko zrozumieli) na adres: 40.40.22.IF@gmail.com.

Na pytania odpowiadamy drogą mailową lub przez grupę FB.
... See MoreSee Less

4 years ago
Konkurs na projekt artystyczny dla Instytut Festival 2019.

... See MoreSee Less

4 years ago

Konkurs na projekt artystyczny dla Instytut Festival.Chcesz dołączyć do ekipy artystów tworzących klimat Instytut Festival 2019? Zgłoś swój pomysł na projekt artystyczny!

CO
Poszukujemy niskobudżetowych projektów z dowolnej dziedziny sztuk wizualnych, zarówno nowych jak i pokazywanych już wcześniej. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy szczególnie twórców instalacji, videoartu i krótkich form filmowych. Projekty zaprezentowane zostaną podczas Instytut Festival 2019.

GDZIE
Prace prezentowane będą na dziedzińcu wewnętrznym i we wnętrzach budynków Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, jako kontynuacja działań Galerii Forty/Forty (www.40bema.blogspot.com)

KIEDY
Na Wasze pomysły czekamy od dziś do dn. 31.05.2019. (piątek).
Najciekawsze projekty wybierzemy do dn. 10.06.2019. (poniedziałek).
Montaż projektów możliwy będzie od dn. 17.06.2019. (poniedziałek).
Prezentacja prac nastąpi podczas Instytut Festival, w dn. 21-22.06.2019. (piątek-sobota).

ZA ILE
Pokrywamy tylko koszty materiałów i transportu. Mile widziane projekty z budżetem do 500 zł. Bonus to bezpłatna, dwuosobowa wejściówka na festiwal dla każdego z laureatów i kilka dni spędzonych z fajną ekipą skupioną wokół warszawskiej Pracowni N22.

SZCZEGÓŁY
Dziedziniec wewnętrzny Garnizonu Modlin to kilkadziesiąt hektarów zielonego terenu, z trawiastymi łąkami i starodrzewem. We wnętrzu budynku Garnizonu do dyspozycji kilkadziesiąt kwadratowych pomieszczeń o powierzchni ok 40 m2. i wysokości ok. 4m, oraz korytarze (zobacz zdjęcia poniżej). Możliwa realizacja / prezentacja instalacji, obiektów, działań performatywnych, wystaw prac wizualnych, wideoprojekcji, etc., etc.

WARUNEK
W ramach uzgodnionego budżetu wszystko należy zrealizować i zabezpieczyć we własnym zakresie. Nie zapewniamy nadzoru nad pracami w trakcie festiwalu, ich montażu i demontażu, ani transportu. Prace nie mogą stanowić zagrożenia bezpieczeństwa uczestników imprezy, zwłaszcza w zakresie p-poż. i budowlanym.

APLIKACJA
1. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy Instytut Festival Art na Facebooku: www.facebook.com/groups/575184546223047/
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, dostępnym w informacjach grupy.
2. Prześlij projekt (opis i wizualizacja, tak żebyśmy wszystko zrozumieli) na adres: 40.40.22.IF@gmail.com.

Na pytania odpowiadamy drogą mailową lub przez grupę FB.
... See MoreSee Less

4 years ago
Konkurs na projekt artystyczny dla Instytut Festival.

Chcesz dołączyć do ekipy artystów tworzących klimat Instytut Festival 2019? Zgłoś swój pomysł na projekt artystyczny!

CO
Poszukujemy niskobudżetowych projektów z dowolnej dziedziny sztuk wizualnych, zarówno nowych jak i pokazywanych już wcześniej. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy szczególnie twórców instalacji, videoartu i krótkich form filmowych. Projekty zaprezentowane zostaną podczas Instytut Festival 2019.

GDZIE
Prace prezentowane będą na dziedzińcu wewnętrznym i we wnętrzach budynków Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, jako kontynuacja działań Galerii Forty/Forty (www.40bema.blogspot.com)

KIEDY
Na Wasze pomysły czekamy od dziś do dn. 31.05.2019. (piątek).
Najciekawsze projekty wybierzemy do dn. 10.06.2019. (poniedziałek).
Montaż projektów możliwy będzie od dn. 17.06.2019. (poniedziałek).
Prezentacja prac nastąpi podczas Instytut Festival, w dn. 21-22.06.2019. (piątek-sobota).

ZA ILE
Pokrywamy tylko koszty materiałów i transportu. Mile widziane projekty z budżetem do 500 zł. Bonus to bezpłatna, dwuosobowa wejściówka na festiwal dla każdego z laureatów i kilka dni spędzonych z fajną ekipą skupioną wokół warszawskiej Pracowni N22.

SZCZEGÓŁY
Dziedziniec wewnętrzny Garnizonu Modlin to kilkadziesiąt hektarów zielonego terenu, z trawiastymi łąkami i starodrzewem. We wnętrzu budynku Garnizonu do dyspozycji kilkadziesiąt kwadratowych pomieszczeń o powierzchni ok 40 m2. i wysokości ok. 4m, oraz korytarze (zobacz zdjęcia poniżej). Możliwa realizacja / prezentacja instalacji, obiektów, działań performatywnych, wystaw prac wizualnych, wideoprojekcji, etc., etc.

WARUNEK
W ramach uzgodnionego budżetu wszystko należy zrealizować i zabezpieczyć we własnym zakresie. Nie zapewniamy nadzoru nad pracami w trakcie festiwalu, ich montażu i demontażu, ani transportu. Prace nie mogą stanowić zagrożenia bezpieczeństwa uczestników imprezy, zwłaszcza w zakresie p-poż. i budowlanym.

APLIKACJA
1. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy Instytut Festival Art na Facebooku: www.facebook.com/groups/575184546223047/
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, dostępnym w informacjach grupy.
2. Prześlij projekt (opis i wizualizacja, tak żebyśmy wszystko zrozumieli) na adres: 40.40.22.IF@gmail.com.

Na pytania odpowiadamy drogą mailową lub przez grupę FB.
... See MoreSee Less

4 years ago
Chcesz dołączyć do ekipy artystów tworzących klimat Instytut Festival 2019? Zgłoś swój pomysł na projekt artystyczny!
 
CO
Poszukujemy niskobudżetowych projektów z dowolnej dziedziny sztuk wizualnych, zarówno nowych jak i pokazywanych już wcześniej. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy szczególnie twórców instalacji, videoartu i krótkich form filmowych. Projekty zaprezentowane zostaną podczas Instytut Festival 2019.

GDZIE 
Prace prezentowane będą na dziedzińcu wewnętrznym i we wnętrzach budynków Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, jako kontynuacja działań Galerii Forty/Forty (www.40bema.blogspot.com) 

KIEDY 
Na Wasze pomysły czekamy od dziś do dn. 31.05.2019. (piątek). 
Najciekawsze projekty wybierzemy do dn. 10.06.2019. (poniedziałek). 
Montaż projektów możliwy będzie od dn. 17.06.2019. (poniedziałek). 
Prezentacja prac nastąpi podczas Instytut Festival, w dn. 21-22.06.2019. (piątek-sobota).

ZA ILE
Pokrywamy tylko koszty materiałów i transportu. Mile widziane projekty z budżetem do 500 zł. Bonus to bezpłatna, dwuosobowa wejściówka na festiwal dla każdego z laureatów i kilka dni spędzonych z fajną ekipą skupioną wokół warszawskiej Pracowni N22.

SZCZEGÓŁY
Dziedziniec wewnętrzny Garnizonu Modlin to kilkadziesiąt hektarów zielonego terenu, z trawiastymi łąkami i starodrzewem. We wnętrzu budynku Garnizonu do dyspozycji kilkadziesiąt kwadratowych pomieszczeń o powierzchni ok 40 m2. i wysokości ok. 4m, oraz korytarze (zobacz zdjęcia poniżej). Możliwa realizacja / prezentacja instalacji, obiektów, działań performatywnych, wystaw prac wizualnych, wideoprojekcji, etc., etc. 

WARUNEK
W ramach uzgodnionego budżetu wszystko należy zrealizować i zabezpieczyć we własnym zakresie. Nie zapewniamy nadzoru nad pracami w trakcie festiwalu, ich montażu i demontażu, ani transportu. Prace nie mogą stanowić zagrożenia bezpieczeństwa uczestników imprezy, zwłaszcza w zakresie p-poż. i budowlanym. 

APLIKACJA
1. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy Instytut Festival Art na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/575184546223047/
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, dostępnym w informacjach grupy.
2. Prześlij projekt (opis i wizualizacja, tak żebyśmy wszystko zrozumieli) na adres: 40.40.22.IF@gmail.com. 

Na pytania odpowiadamy drogą mailową lub przez grupę FB.

Fotorelacja z naszych działań podczas Instytut Festival 2018 Music & Art.Działania artystyczne zrealizowane podczas Instytut Festival 2018 Music & Art w ramach Projekt FORTY FORTY.

Instalacje w przestrzeni festiwalu: Jakub Gliński, SC Szyman, NeSpoon PL, Martiszu Szu, Matchez, Badidan.

W wystawie udział wzięli: Piotr Rosinski, Sławomir Zbiok Czajkowski, Jakub Gliński, SC Szyman, Tomasz Matchez, NeSpoon, Beata Konarska, Mateusz Sikora.

Laureaci konkursu na projekt artystyczny: Michal Lehr-Kowalski, Karolina Bajka, Olga Michaluk, Izabela Pawlak, Aneta Winiarska, Alicja Kowal, Zuzanna Kryńska, Katarzyna Lewińska.

Kurator: Marcin Rutkiewicz.

Specjalne podziękowania za wsparcie techniczne dla Tomasz Kosmos Kosmala.
... See MoreSee Less

5 years ago
Fotorelacja z naszych działań podczas Instytut Festival 2018 Music & Art.Image attachmentImage attachment+Image attachment

1 CommentComment on Facebook

H JAK HISTORIA

Działamy! ... See MoreSee Less

5 years ago
Działamy!Image attachment

... See MoreSee Less

5 years ago

Photos from Fundacja Sztuki Zewnetrznej's post ... See MoreSee Less

5 years ago
Image attachmentImage attachment+2Image attachment

... See MoreSee Less

5 years ago

Forty / Forty - Modlin ... See MoreSee Less

5 years ago

1998r. Forty Bema - video Gerhard Derksen www.facebook.com/korfmaker/videos/pcb.10155153169094738/10155153165324738/?type=3&theater ... See MoreSee Less

6 years ago

Cudowne Cudaki od Martiszu Ludvikez ... See MoreSee Less

7 years ago
Cudowne Cudaki od Martiszu LudvikezImage attachment

0 CommentsComment on Facebook

Wydaliśmy album podsumowujący pięć lat istnienia Galerii Forty/Forty na Fortach Bema.

#Autone #chazme #gregorgonsior #felto #hemoroid #gruz #lump #elomelo #maniac #Nakor #NeSpoon #otecki #panjarema #pener #robie #ROEM #Proembrion #SEPE #simpson #szum #scszyman #wizard #yola
#aqualoopa #ceka100 #etamcru #krik #MonaTusz #Raspazjan #antoniasznejweis #TrueBob #EgonFietke #ElHombreInvisible #Beata Konarska #Kulfon #Kamil Kuzko #Sputnik#Dariusz Paczkowski #Paism #Mikołaj Rejs #Arkadiusz Andrejkow #Paulo Arraiano #Pantonio #Lucy Mclauchlan #Ufocinque #Anagard #Vera Kiing #Monstfur #Otysz #Taki Myk (Wx2)
... See MoreSee Less

8 years ago
Wydaliśmy album podsumowujący pięć lat istnienia Galerii Forty/Forty na Fortach Bema. 

#Autone #Chazme #GregorGonsior #Felto #Hemoroid #Gruz #Lump #Elomelo #Maniac #Nakor #NeSpoon #Otecki #PanJarema #Pener #Robie #Roem #Proembrion #Sepe #Simpson #Szum #SCSzyman #Wizard #Yola
#Aqualoopa #Ceka100 #EtamCru #Krik #MonaTusz #Raspazjan #AntoniaSznejweis #TrueBob #EgonFietke #ElHombreInvisible #Beata Konarska #Kulfon #Kamil Kuzko #Sputnik#Dariusz Paczkowski #Paism      #Mikołaj Rejs #Arkadiusz Andrejkow #Paulo Arraiano #Pantonio #Lucy Mclauchlan #Ufocinque #Anagard #Vera Kiing #Monstfur #Otysz #Taki Myk (Wx2)Image attachmentImage attachment+8Image attachment

11 CommentsComment on Facebook

Albumu nie można kupić. Wkrótce udostępnimy darmowy pdf do pobrania.

potocznie na Fortach Bema

Ciekawa pozycja tylko po co wydawać coś czego nie można dostać ani kupić ani zobaczyć?

Jak można zdobyć tą publikację?

Piękny album! Czy ono o PDF bedzie tez na FB?

Fajne ,Fajne ale na "Forcie Bema"(liczba pojedyncza) a nie Fortach Bema 🙂

EXTRA GRATULACJE!

piękny! gdzie go można zobaczyć/zakupić?

super! gratki! mam 🙂 dzięki NeSpoon!

KLASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

View more comments

DK na Fortach Bema ... See MoreSee Less

8 years ago
DK na Fortach BemaImage attachmentImage attachment+1Image attachment

0 CommentsComment on Facebook

Timski - Lightpainting tu był! Dziękujemy!My view of the artworks at Galeria Forty / Forty 2015.. for pictures by light you can look at:

www.facebook.com/media/set/?set=a.1192513127431507.1073741828.209413962408100&type=3&pnref=story
... See MoreSee Less

8 years ago
Tim van Vliet - Lightpainting tu był! Dziękujemy!Image attachmentImage attachment+Image attachment

0 CommentsComment on Facebook

Nowa ekspozycja w Galerii Forty / Forty gotowa.Po raz piąty artyści zaproszeni przez naszą fundację wypełnili swoimi pracami stary fort na warszawskim Bemowie. Tym razem naszymi gośćmi byli Arkadiusz Andrejkow - Masz (PL), Paulo Arraiano (Portugalia), Vera King (PL), Lucy McLauchlan (Wielka Brytania), Monstfur (PL), Pantonio (Portugalia), Ufo Cinque (Włochy) i Taki Myk (Polska).

W trakcie prac w galerii pojawili się także Roem, Otysz, Matchez, Anagaro (Indonezja), NeSpoon i Maniak.

Galeria Forty / Forty jest czynna zawsze, zapraszamy. Szczegóły projektu i mapka dojazdu dostępne na www.40bema.blogspot.com
... See MoreSee Less

8 years ago
Nowa ekspozycja w Galerii Forty / Forty gotowa.Image attachmentImage attachment+Image attachment

0 CommentsComment on Facebook

Monstfur ... See MoreSee Less

8 years ago
MonstfurImage attachmentImage attachment+6Image attachment

0 CommentsComment on Facebook

WAWA Bla Bla - Wojciech Wiśniewski ... See MoreSee Less

8 years ago
Wawa Bla Bla - Wojciech Wiśniewski

2 CommentComment on Facebook

facebook.com/takimyk

WAWA Bla Bla - Wojciech Wiśniewski ... See MoreSee Less

8 years ago
Wawa Bla Bla - Wojciech Wiśniewski

0 CommentsComment on Facebook

#Matteo Ufocinque Capobianco ... See MoreSee Less

8 years ago
#Matteo Ufocinque Capobianco

Arkadiusz Andrejkow ... See MoreSee Less

8 years ago
Arkadiusz Andrejkow

0 CommentsComment on Facebook

PantonioIn Varsovie, for Fundation Sztuki Zewnętrznej. Old bunker. ... See MoreSee Less

8 years ago
Pantonio

0 CommentsComment on Facebook

Dziś Pantonio / Arkadiusz Andrejkow ... See MoreSee Less

8 years ago
Dziś Pantonio / Arkadiusz AndrejkowImage attachment

1 CommentComment on Facebook

Jesteście świetni! 🙂

Zapraszamy ... See MoreSee Less

8 years ago

5 CommentsComment on Facebook

czekam z niecierpliwością na nowe projekty 🙂

oho, trzecia odsłona się szykuje, SUPER!

Malgorzata Stec A Można coś PYKNĄC???

NIEBIESKI ROBI KRESKI, bedziesz?

View more comments

Zapraszamy! ... See MoreSee Less

8 years ago

3 CommentsComment on Facebook

Czyżby nareszcie ktoś miał zamiar ogarnąć ten burdel? 🙂

Dlaczego!?

dziś ... See MoreSee Less

8 years ago
dziś

2011 ... See MoreSee Less

8 years ago
Video image

0 CommentsComment on Facebook

2013 ... See MoreSee Less

8 years ago
Video image

0 CommentsComment on Facebook

Dziś / Today ... See MoreSee Less

8 years ago
Dziś / Today

Rozpoczyna się kolejna edycja projektu. Dzień otwarty - 6 września. Zapraszamy! ... See MoreSee Less

8 years ago
Rozpoczyna się kolejna edycja projektu. Dzień otwarty - 6 września. Zapraszamy!

Czuć dziś wiosnę ... See MoreSee Less

9 years ago
Czuć dziś wiosnę
Load more